Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна і Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво: що передбачає документ

  • 171
Україна і Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво: що передбачає документ

Президент України та Прем’єр-міністр Албанії Еді Рама підписали Договір про дружбу та співробітництво між Україною та Республікою Албанією.

Зустріч відбулась у межах візиту Володимира Зеленського до Республіки Албанія для участі в саміті «Україна – Південно-Східна Європа»

Договір сприятиме розвитку співпраці з Албанією та зміцненню позицій України в Балканському регіоні.

Згідно з документом, Україна та Албанія розвиватимуть взаємовигідне співробітництво в галузі торгівлі, економіки, науки й технологій, культури, освіти, охорони здоров’я, засобів масової інформації, туризму та спорту.

Окрім того, передбачається встановлення комерційних контактів між державними і приватними підприємствами та організаціями двох держав.

Також сторони співпрацюватимуть у сфері охорони довкілля, застосування екологічно чистих технологій та раціонального використання природних ресурсів.

Україна й Албанія забезпечуватимуть розширення контактів між громадянами та державними й недержавними організаціями, профспілками, навчальними та культурними закладами, молодіжними і спортивними організаціями двох держав.

Україна та Албанія співпрацюватимуть ще й у питаннях боротьби з організованою злочинністю, тероризмом, наркоторгівлею, торгівлею людьми, контрабандою всіх видів, зокрема й культурних та історичних цінностей.

Під час зустрічі Президент України подякував уряду та народу Албанії за міцну підтримку України в боротьбі з російським агресором.

Нагадаємо, 28 лютого, в Албанії стартував саміт “Україна – Південно-Східна Європа” за участі Володимира Зеленського.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy