Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна формує нову архітектуру світової безпеки – Олександр Качура

  • 162
Україна формує нову архітектуру світової безпеки – Олександр Качура

Безпекові угоди, які Україна укладає з міжнародними партнерами, не можна порівнювати з Будапештським меморандумом, адже вони передбачають конкретну допомогу за реальними напрямками. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура.

«Порівнювати ці безпекові угоди з Будапештським меморандумом не можна, тому що вони передбачають глибинну співпрацю за реальними актуальними напрямами. Зокрема це оборонна співпраця, спільні навчання, обмін технікою, технологіями. А також співробітництво в галузі розвідки та безпеки, нарощування військового потенціалу України, військово-технічна співпраця», – наголосив парламентар.

Він нагадав, що Україна підписала угоди про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку з 12 державами.

«Такі двосторонні угоди про співпрацю з окремими країнами є для нас підготовчою базою до майбутньої інтеграції України до глобальних військово-політичних утворень», – зазначив Качура.

За його словами, світ потребує нової архітектури безпеки, і Україна вже розпочала цей процес.

«Після завершення цієї страшної війни в Україні для світу актуальним стане питання зміни світової архітектури безпеки. Всі потребуватимуть переосмислення чинних міжнародних організацій і створення нових на базі дієвих і ефективних альянсів, котрі даватимуть ефективні відповіді на актуальні виклики», – констатував народний депутат.

Він наголосив, що наразі українська армія має найбільший бойовий досвід з часів Другої світової війни.

«Ми можемо стати одним із засновників нового безпекового альянсу, наприклад, з Великобританією, Польщею і країнами Балтії. Підписані Україною безпекові угоди дуже важливі в процесі розбудови двосторонніх відносин з країнами, які у майбутньому можуть стати співзасновницями такого альянсу», – підсумував Качура.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy