Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна, Британія та Польща поглиблять співпрацю для вирішення проблем біженців

  • 534
Україна, Британія та Польща поглиблять співпрацю для вирішення проблем біженців

Україна, Британія та Польща планують поглибити співпрацю як на рівні парламентів, так і на рівні місцевого самоврядування, для оперативного вирішення проблем українських біженців.

Про це йшлося під час зустрічі української делегації на чолі з головою партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк з делегаціями депутатів Польщі та Великої Британії.

«Наші дружні країни Великобританія та Польща готові надавати допомогу, зокрема, в питанні допомоги українцям, що вимушено залишили Україну, в створенні спільних освітніх та соціальних програм тощо. Дякуємо колегам, які готові надати плече допомоги в такий надскладний для України час. Впевнена, разом нам вдасться перемогти всі виклики», – сказала вона.

Як зазначив учасник зустрічі, народний депутат «Слуги Народу» Микита Потураєв, Польща і Велика Британія багато роблять в плані допомоги біженцям і не тільки.

«Це два надійних союзники України в Європі. Ми дякуємо за допомогу у влаштуванні наших громадян і забезпеченні їх всім необхідним», – зауважив він.

Під час зустрічі сторони також обговорили, що ще потрібно зробити в цьому плані: йдеться про покращення психологічної допомоги, про активізацію роботи на рівні депутатів ВРУ та Сейму Польщі, як Британія може збільшити свій внесок у вирішення проблеми біженців, як в Європі, так і в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy