Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Україна братиме участь у Програмі LIFE, що допоможе подолати наслідки військових дій рф

  • 481
Україна братиме участь у Програмі LIFE, що допоможе подолати наслідки військових дій рф

Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС LIFE – Програмі дій з довкілля та клімату.

Відповідний законопроєкт № 0167 був поданий Президентом України Володимиром Зеленським.

«Програма LIFE – це програма ЄС, яка повністю присвячена досягненню екологічних, кліматичних та енергетичних цілей ЄС. Вона сприяє переходу до чистої, циркулярної, енергоефективної, кліматично нейтральної та стійкої до зміни клімату економіки задля захисту та покращення якості навколишнього середовища. Ця програма також надає підтримку в розробці, впровадженні, моніторингу та виконанні відповідного законодавства та політики ЄС, в тому числі шляхом покращення управління на всіх рівнях», – розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова.

Для України реалізація проєктів у рамках програми LIFE може стати ефективним інструментом подолання наслідків військових дій російської федерації, зокрема у напрямку відновлення та збереження біорізноманіття і природоохоронних територій.

«Також ця програма може стати міцною підтримкою реформ у заповідній справі та в управлінні природоохоронними територіями в цілому», – зауважила Юлія Овчинникова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy