Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ухвалення законопроєкту №3716 дасть поштовх вітчизняному ринку дронів – Юрій Кісєль

  • 4869
Ухвалення законопроєкту №3716 дасть поштовх вітчизняному ринку дронів – Юрій Кісєль

Ухвалення законопроєкту №3716 про вдосконалення законодавчого врегулювання у сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації дасть поштовх для розвитку ринку дронів в Україні. Про це на форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» розповів заступник голови фракції «Слуга Народу», голова Комітету парламенту з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль.

Документ вже включений до порядку денного нинішньої сесії.

«Ця ініціатива належить депутатам з нашого комітету. І без перебільшення стане базою для формування сучасного українського ринку дронів. Україна має величезний потенціал у цій сфері і потребує лише справедливого сучасного врегулювання», – сказав він.

Юрій Кісєль наголосив, що Україна має бути частиною ринку дронів, адже зараз технології цивільної авіації стрімко розвиваються.

«Очікується дуже великий обсяг світового ринку дронів, який до 2026 року займе біля 41 млрд доларів США при середньому темпі зростання десь 9,5%», – сказав він.

Очільник транспортного комітету розповів, що цей законопроєкт – один із документів, які спрямовані на подальший розвиток авіації.

Ще одна ініціатива – законопроєкт №3683 про удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України. Його ухвалення – це частина домашньої роботи, яку Україна повинна виконати в межах угоди про спільний авіаційний простір з ЄС.

«Йдеться про запровадження до української нормативно-правової бази 10 європейських регламентів, більшість з яких по суті є технічні документи. Ми маємо спростити ухвалення таких технічних регламентів, щоб втримати високий темп роботи та виконувати взяті міжнародні зобов’язання», – зазначив Юрій Кісєль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy