Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ухвалені закони про підтримку бізнесу вже доводять свою ефективність - Олександр Корнієнко

  • 1415
Ухвалені закони про підтримку бізнесу вже доводять свою ефективність - Олександр Корнієнко

Парламент ухвалив низку законопроєктів для перезапуску економіки та підтримки бізнесу, і перші результати їхньої дії вже є. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко.

“Ми постійно маємо новини про ефект ухвалених на підтримку бізнесу законів. Наприклад, прийняті зміни до спрощеної системи оподаткування відразу збільшили кількість реєстрації приватних підприємців і перехід на цю систему. Ми бачимо, що це працює і ті, хто хоче зберегти свій бізнес, цим користуються”, – сказав Корнієнко.

Ще один позитивний ефект, який вже спостерігається, це швидке завезення товарів з закордону.

“Після спрощення митних процедур ми побачили у магазинах збільшення асортименту імпортних продуктів. Це говорить про те, що товари швидко почали заїжджати, а це теж розвиває бізнес. До речі, й гуманітарна допомога також йде без проблем та черг на кордоні”, – засвідчив перший віце-спікер.

Також, за його словами, ефективно підтримують бізнес й важливі та своєчасні рішення уряду.

“Зараз надали можливість ритейлерам брати довгі та дешеві кредити. Ми розуміємо, що супермаркети – це вже об’єкти критичної інфраструктури, тож цю сферу необхідно підтримувати”, – переконаний Корнієнко.

Серед наступних кроків підтримки бізнесу він називає залучення коштів – як всередині країни, так і зовні.

“Звичайно зараз всіх цікавить доступ до кредитних ресурсів. Зараз треба максимально працювати над залученням зовнішніх та внутрішніх ресурсів,  щодня ми обговорюємо це з міжнародними партнерами. Це ті передумови, які дадуть можливість всередині країни зробити дешевий доступ до грошей, забезпечити майже безвідсоткові кредити, щоб запустити економіку”, – прогнозує перший віце-спікер.

Варіантом залучення внутрішніх ресурсів він називає купівлю військових облігацій.

“Звичайно, ми зараз всі допомагаємо армії грошима, волонтерською допомогою, але можна використати ще й такий механізм, купити військові облігації, щоб допомогти державі фінансувати армію”, – закликав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy