Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Участь України в Групі Помпіду розширить міжнародне співробітництво з протидії наркотрафіку

  • 4786
Участь України в Групі Помпіду розширить міжнародне співробітництво з протидії наркотрафіку

Участь України в Групі Помпіду відкриє додаткові можливості для залучення міжнародної технічної допомоги, вивчення та запровадження міжнародного досвіду у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків, а також значно розширить міжнародне співробітництво у цій галузі.

Про це наголосила народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева. Разом з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським вона була присутня на офіційних заходах з нагоди 50-річниці з дня заснування Групи Помпіду Ради Європи в Парижі за участі Генеральної секретарки Ради Європи Марії Пейчинович-Буріч.

«Україна матиме право брати участь у роботі спеціалізованих груп і мереж щодо запобігання наркотрафіку, сприятиме започаткуванню та реалізації в Україні пілотних проєктів з профілактики наркоманії, лікування та реабілітації наркозалежних, отриманню в постійному режимі інформації щодо наркозагроз, тенденцій поширення наркотрафіку і споживання наркотиків», – додала вона.

За словами Марії Мезенцевої, в межах Групи Помпіду Україна має намір впровадити в школах посади відповідальних за реалізацію політики протидії наркотикам, інформування та превенції; надавати допомогу особам, які утримуються під вартою, вивчати та аналізувати законодавчу та підзаконну нормативно-правову бази в сфері антинаркотичної політики.

Народна депутатка нагадала, що у 2021 році Україна стає 42-ою державою-учасницею – саме коли відзначається 50-річчя Групи Помпіду. Цей важливий інструмент допомагатиме у подоланні проблеми вживання наркотичних засобів, переконана вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy