Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Учасниці руху «Зе!Жінки» висадили тисячі дерев у межах акції «Створюємо ліси разом»

  • 9605
Учасниці руху «Зе!Жінки» висадили тисячі дерев у межах акції «Створюємо ліси разом»

Одночасно в декількох регіонах України представниці руху «Зе!Жінки» висадили дерева у лісництвах на підтримку ініціативи Президента «Зелена країна».

До акції долучилися учасниці Зе!Жінки у Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській та Житомирській областях.

«В межах цієї програми за три роки висадять близько одного мільярду нових дерев по всій країні. Це чудова екоініціатива, важлива не тільки для нас, а й для майбутніх поколінь», – зазначила депутатка Кропивницької міськради Анна Зарічна, яка висаджувала сосновий ліс у Бірківському лісництві на Кіровоградщині.

У Чернівецькій області Чорнівське лісництво поповнилося 5 тис. саджанців дуба та клена.

«Програма “Зелена країна” – це план порятунку наших лісів. Тому ми взяли участь у залісненні нашої Буковини», – сказала депутатка Чернівецької облради та очільниця депутатського об‘єднання з гендерних питань «Рівні можливості» Любов Годнюк.

У Сумській області заліснювали Межиріцьке лісництво.

«Це дійсно благородна і значуща справа – відроджувати “зелені” легені планети. Впевнена, що цей захід стане традицією», – сказала лідерка руху «Зе!Жінки» на Сумщині Яна Романенко.

А на Житомирщині ліс висаджували в Овруцькому районі.

«Ми дуже сподіваємося, що висаджені нами сіянці сосни та берези найближчим часом стануть активними «зеленими легенями» для нашої громади», – сказала Ірина Гладка, депутатка Житомирської міської ради.

Разом із депутатками місцевих рад до акції «Створюємо ліси разом» долучилися й представниці парламенту Тетяна Скрипка та Тетяна Циба.

Нагадаємо, акція «Створюємо ліси разом» відбувається у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна». Її мета за 3 роки висадити 1 млрд дерев, а за 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Сьогодні у лісництвах України вже висаджено майже 28 млн дерев площею понад 5 тис. га.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy