Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Житомирі відбулися змагання ветеранів «Сильні України» за підтримки депутатів «Слуги Народу»

  • 260
У Житомирі відбулися змагання ветеранів «Сильні України» за підтримки депутатів «Слуги Народу»

У Житомирі 6 серпня відбувся другий етап спортивних змагань «Сильні України» в рамках першого всеукраїнського туру змагань для учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин.

Організаторами заходу, в якому взяли участь понад 100 атлетів, виступили Федерація стронгмену України за підтримки Благодійного фонду BGV та народного депутата України, голови Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсенія Пушкаренка.

«Ми вважаємо, що у такий спосіб, через спорт, ми можемо повертати наших ветеранів, наших захисників й захисниць до цивільного життя», – підкреслила присутня на заході голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Учасники змагались у веслуванні на тренажері, жимі лежачи та на аеробайках. Головним суддею спортивних змагань був Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену, народний депутат від «Слуги Народу».

«Реабілітація наших ветеранів через спорт — це одна з можливостей повернення Героїв до мирного життя. Пишаюся нашими учасниками змагань, які прагнуть якомога швидше адаптуватися і повернутися до звичного життя, наскільки це можливо в нинішній час», — зазначив Арсеній Пушкаренко.

«Для чого ми це робимо? Тому що фізична культура й спорт є чи не найкращим інструментом психологічної реабілітації поранених ветеранів та учасників бойових дій», – пояснив Василь Вірастюк.

Нагадаємо, з 2015 року Василь Вірастюк та його команда займаються спортивною реабілітацією ветеранів. Згодом ця ініціатива переросла в організацію спортивних змагань та участь українських ветеранів у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених», у яких наша збірна регулярно бере участь з 2017 року.

Змагання для ветеранів «Сильні України» розпочалися із заходу в Полтаві 2 липня. Незабаром подібні змагання відбудуться в інших містах України. У перспективі проєкт може вийти на міжнародний рівень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy