Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Житомирі офіційно стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

  • 9172
У Житомирі офіційно стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Житомир став першим обласним центром України, де запустили проєкт «Поліцейський офіцер громади». 25 травня у місті офіційно запустили 17 поліцейських офісів для офіцерів громад.

Крім того, поліцейським Житомирської та Іршанської територіальних громад передали 14 нових службових автомобілів.

Сьогодні в Україні працює 442 поліцейських офіцери громад, які дбають про безпеку 3,5 мільйонів українців. Ця ініціатива є надзвичайно важливою, наголосив очільник Житомирської обласної організації «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко, адже після реформи децентралізації райони збільшились, а кількість райвідділів скоротилася.

«Наприклад, у Коростенському районі замість шести лишився тільки один великий райвідділ. Тому офіси поліцейських офіцерів громади – чудова ініціатива, щоб гарантувати безпеку місцевих мешканців», – сказав Арсеній Пушкаренко.

За його словами, влада активно підтримує громади у створенні поліцейських офісів для офіцерів громад, а також допомагає їм у закупівлі службових автівок.

«Найближчим часом передамо кошти для купівлі поліцейського автомобіля в Лугинську ОТГ, а восени відкриємо там офіс для офіцерів громад», – анонсував Арсеній Пушкаренко.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко вважає, що старт великого проєкту «Поліцейський офіцер громади» – це приклад розуміння важливості питання безпеки населення тими, хто за неї відповідає.

«Довіра людей до органів влади залежить у тому числі від якості, мобільності, наближення до людей поліцейських. Тому така реальна матеріально-технічна допомога правоохоронцям дійсно цінна. Міністерство внутрішніх справ продовжує впровадження нових і нових проєктів, направлених на підвищення рівня безпеки: від розвитку системи відеонагляду – і до змін в освітньому процесі. Сподіваємось на підтримку цих ініціатив у суспільстві», – підкреслив Антон Геращенко.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко розповів, що обласна влада планує розширити проєкт і залучати до нього більше громад.

«На найближчій сесії разом із обласною державною адміністрацією ми виділяємо близько 4 млн грн на підтримку національної поліції Житомирщини. Гроші підуть на закупівлю 10 автомобілів. Ми дійсно працюємо разом над покращенням нашої Житомирщини, тому в нас плани на майбутнє дуже амбітні», – зазначив Володимир Федоренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy