Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У ЄС вітають суттєве пришвидшення євроінтеграційних процесів в Україні в аграрному секторі

  • 84
У ЄС вітають суттєве пришвидшення євроінтеграційних процесів в Україні в аграрному секторі

Представники Євросоюзу підтримують аграрні реформи в Україні та вітають швидку імплементацію українського законодавства до норм ЄС. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Приємно почути від представників ЄС слова підтримки Україні, розуміння небезпеки для Європи від країни-терориста та готовність сприяти нам у імплементації українського законодавства. Також зазначили, що євроінтеграційний процес в Україні за останні два роки істотно пришвидшився», – зауважив голова профільного комітету.

Він додав, що про це йшлося на зустрічі з представником Директорату з розширення (DG NEAR) Європейської комісії Філіпом Лехном, Аграрним Аташе Представництва ЄС в Україні Крістіаном Беном Хеллом та керівником проекту Європейського Союзу «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» (SAFPI) Джоном Мілнзом. Зокрема українські парламентарі обговорили з представниками ЄС уже імплементоване законодавство.

«Вже ухвалено 8 євроінтеграційних законів, зокрема про географічні зазначення спиртних напоїв, матеріали і предмети, призначені для контакту з харчовими продуктами та переглянуто законодавство у сфері насінництва та розсадництва», – зазначив Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy