Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У ВР створили депутатське об‘єднання «За конституційну реформу і ефективну владу»: мета і плани

  • 5630
У ВР створили депутатське об‘єднання «За конституційну реформу і ефективну владу»: мета і плани

У Верховній Раді створили найбільше міжфракційне депутатське об‘єднання «За конституційну реформу і ефективну владу». До його складу увійшли 283 народних депутати.

Про це під час позачергового засідання парламенту у вівторок, 20 липня, заявив перший заступник голови Верховної Ради та співголова об’єднання Руслан Стефанчук.

«В основі Конституції 1996 року були закладені прогресивні світові стандарти того часу. Але відтоді ситуація кардинально змінилася. Конституція, розроблена 25 років тому, вже не може відповідати викликами сучасності. А деякі норми Основного закону не сприяють розвитку української державності. З метою його оновлення ми й створюємо це міжфракційне депутатське об’єднання», – розповів Руслан Стефанчук.

Співголовами МФО, крім Руслана Стефанчука, став очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, народні депутати від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов, Вікторія Підгорна та Андрій Клочко.

Метою створення МФО є визначення пріоритетних напрямів реформування Конституції України, взаємодія з експертними громадськими організаціями для обміну інформацією щодо необхідних актуальних змін в Основний закон, утворення координаційного центру у виконавчій владі.

«Об’єднання допоможе координувати діяльність представників різних політичних сил для напрацювання законодавчих змін до Конституції, які сприятимуть більшій ефективності державної влади. Ми будемо впроваджувати напрацьовані законодавчі зміни для приведення Основного закону у відповідність до викликів сучасності», – додає очільник партії «Слуга Народу» та співголова МФО Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy