Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкти для подолання корупції у судовій владі

  • 422
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкти для подолання корупції у судовій владі

У парламенті зареєстрували два законопроєкти, які вносять зміни до закону «Про судоустрій і статус суддів» та допоможуть зміцнити довіру суспільства до судової влади. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Ми зареєстрували у парламенті законопроєкти, які стануть першочерговими кроками для укріплення авторитету суду та подолання проявів корупції в органах правосуддя», – заявив Маслов.

За його словами, законопроєкт № 9454 передбачає застосування поліграфа для суддів та претендентів на посаду судді. Крім того, Вища рада правосуддя отримає повноваження моніторити роботу суду, якщо судді цього суду вручили підозру в отриманні хабаря.

«Під час такого моніторингу ВРП буде досліджувати роботу всіх суддів на предмет можливого вчинення ними дисциплінарних проступків, а також законність джерел походження майна», – пояснив голова профільного комітету.

Він додав, що у законопроєкті йдеться також про невідкладний початок моніторингу роботи Верховного Суду та всіх його суддів.

Ще один законопроєкт № 9455 передбачає, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України має завершити оцінювання тих суддів, яких ВРП відмовилося звільняти через їх невідповідність займаній посаді.

«Завершу словами Президента: Україна буде асоціюватися з чесним судом так само як зараз асоціюється зі сміливістю», – підсумував Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy