Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Верховній Раді ухвалили законопроєкт про медичний канабіс

  • 385
У Верховній Раді ухвалили законопроєкт про медичний  канабіс

Парламент підтримав у другому читанні законопроект №7457, який передбачає легалізацію медичного канабісу і розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування низки тяжких захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни.

«Велика надія для тисяч важкохворих людей – законопроект №7457- прийнятий парламентом! Це рішення стало кроком до подолання болю для тих, хто має важкі захворювання та поранення. По-справжньому, цей законопроект, навіть, не про легалізацію канабісу, він про людяність, гуманізм та можливість суспільства переступити через міфи та перестороги», – сказала голова партії «Слуга Народу», голова комітету з питань містобудування Олена Шуляк.

Вона нагадала про те, що медичний канабіс – це не куриво, а ліки на його основі. Його ефективність в знеболенні та лікуванні сотень важких хвороб підтверджена світовою практикою, наголосила народна депутатка.

У документі наголошується на важливості рецепту, лікарського засобу та виробництва в Україні для уникнення можливих корупційних ризиків. 

Зазначимо, що за оцінками пацієнтської спільноти, зараз медичний канабіс потребують 6 млн українців: це пацієнти з онкологією, епілепсію, військові та цивільні з симптомами ПТСР, люди з хворобою Паркінсона та іншими тяжкими захворюваннями.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy