Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Верховній Раді пропонують удосконалити систему початкової загальновійськової підготовки

  • 105
У Верховній Раді пропонують удосконалити систему початкової загальновійськової підготовки

Зміст шкільного предмета «Захист України» оновлять відповідно до сучасних потреб. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук.

«Зараз актуальність та цінність знань, навичок і головне світобачення, яке може бути отримана через цей предмет, надзвичайно важливі. З колегами розробили законопроєкт про удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки», – розповів Грищук.

Він пояснив, що наразі існують два поняття, що визначають систему підготовки: допризовна та початкова загальновійськова підготовка, які суперечать одне одному. Законопроєкт має усунути цю колізію.

«Зокрема йдеться про зміни в підзаконні нормативні акти, які досі розділяють дівчат та хлопців під час вивчення предмета «Захист України» та обмежують навчання жінок, які хочуть викладати цей предмет», – зазначив парламентар.

Окрім цього, за його словами, Міносвіти вже працює над оновленням змісту цього предмету.

«Не знайшов, ще жодну людину, яка б захищала навчання стройовій підготовці в «Захисті України». А це досі є. Натомість вивчення домедичної допомоги надзвичайно важливе», – констатував Грищук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy