Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Верховній Раді готують план роботи на наступні три роки – Руслан Стефанчук

  • 1418
У Верховній Раді готують план роботи на наступні три роки – Руслан Стефанчук

Парламент працюватиме згідно з довгостроковим планом розгляду законопроєктів.

Про це заявив перший заступник Голови ВРУ Руслан Стефанчук на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».

«Відкрию таємницю – зараз ми завершуємо питання довгострокового планування на три наступні роки, щоб мати перспективу бачення не тільки законопроєктної творчості на один рік, а й системності й поступальної діяльності», – сказав Стефанчук під час виступу на Всеукраїнському форумі «Коронавірус: Виклики та відповіді».

Він нагадав, що парламент вже затвердив план роботи на 2021 рік, це сталося вперше за всю історію незалежності. У плані серед нагальних – питання, пов’язані зі зміною вектора економічного розвитку, зміною підходу до креативних індустрій, реформа в аграрному та в інших секторах.

Нагадаємо, у Києві відбувається триденний форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy