Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Сумській області запрацює стабілізаційний фонд для відновлення інфраструктури

  • 301
У Сумській області запрацює стабілізаційний фонд для відновлення інфраструктури

Мешканцям прикордонних громад Сумщини, які зазнають постійних руйнувань через ворожі обстріли, потрібна допомога у відновленні зруйнованої інфраструктури. Цьому допоможе створення спеціального стабілізаційного фонду. Про це повідомив народний депутат, голова Сумської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Михайло Ананченко.

«Розв’язати проблеми відновлення має стабілізаційний фонд, створення якого погодили голови громад Сумського району. Завдяки його коштам у громадах зможуть надавати термінову допомогу та підтримку у відновленні будинків, шкіл, інфраструктури», – пояснив Ананченко.

Він додав, що Сумський район має стати прикладом і для інших територій та закликав приєднуватися до цього проєкту підприємців і меценатів.

«Зі свого боку обіцяю залучити і державну підтримку для розв’язання цих проблем. Тим більше, що у парламенті вже зареєстрований законопроєкт про внесення змін до Держбюджету-2023 стосовно використання коштів державного фонду регіонального розвитку», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy