Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У структурі ЗСУ будуть створені Сили безпілотних систем: Чому це важливо

  • 273
У структурі ЗСУ будуть створені Сили безпілотних систем: Чому це важливо

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нарощення спроможностей в Силах оборони України щодо використання безпілотних систем. Таким чином у структурі ЗСУ будуть створені Сили безпілотних систем, спеціальні штатні посади для роботи з дронами та відповідні спеціальні підрозділи.

Про це розповів депутат Київської міської ради від «Слуги Народу», командир роти УБпАК «Ахіллес» 92 ОШБр Юрій Федоренко.

За його словами, якщо буде створюватись окремий рід військ, паралельно утворюватиметься архітектура навчальних закладів, де якісно готуватимуть пілотів: як на розвідувальні, так і на ударні засоби. Формуються нові стратегії з застосування БПЛА, масштабуються вдалі зразки, залучається фінансування від міжнародних партнерів, додав він.

«Наразі є заклади державної форми власності, які підпорядковані державі, а є приватні. Держава має зробити все, щоб потужні центри, де готуватиметься пілот до ведення розвідки або враження цілей саме в тилових умовах, але максимально наближених до бойових», – сказав він.

Юрій Федоренко зауважив, що роль FPV-дронів у боротьбі проти ворога вкрай важлива. Вони можуть вражати склади боєприпасів, особовий склад противника. Особливо, якщо вони розташовані у складних місцях, де інший вогневий засіб не може вразити ворога.

«Дрони не дорогі, а збитки противнику наносять суттєві. І найголовніше – зберігають життя нашим військовим. Розвиток бойових безпілотних систем – це те, що дає результат на полі бою прямо зараз, та забезпечуватиме результат найближчим часом», – наголосив командир роти.

Зазначимо, що дрони уже довели свою ефективність на полі бою, в небі та на морі. Саме завдяки ефективному використанню морських дронів Україна завдала критичного ураження Чорноморському флоту рф та змінила ситуацію в Чорному морі.

Саме тому важливим також є питання налагодження ефективних тренувань бійців, систематизація усього набутого в боях досвіду використання дронів.

До того ж виробництво дронів буде масштабоване із залученням в цю сферу найкращих ідей та найкращих спеціалістів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy