Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У «Слузі Народу» розвіяли міфи навколо податкової амністії

  • 6367
У «Слузі Народу» розвіяли міфи навколо податкової амністії

Податкова амністія – це добровільне, а не примусове декларування доходів, якщо за них не були сплачені податки. Держава нікого не змушуватиме виводити кошти «в білу».

«Хочу розвіяти міф нібито держава змушує українців виводити свої гроші з тіні. Хочеш – береш участь у податковій амністії. Не хочеш – не береш», – наголосив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

Він пояснив, що податкова амністія не стосується тих коштів, що людина отримала, сплативши з них податки. Наприклад, зарплата, майно або гроші у спадок.

Також в амністії не можуть брати участь посадовці.

«Податкова амністія – це точно не про відбілення тих грошей, які хтось вкрав у держави», – зауважив Данило Гетманцев.

Він пояснив: ця ініціатива Президента спрямована на те, щоб дати можливість українцям, які 30 років ухилялись від оподаткування під час отримання доходів, вийти «в білу», розпочати життя з чистого аркуша, а також залучити кошти в економіку держави.

«Ми розуміємо, що кошти, які зберігають вдома українці, щодня втрачають вартість. А якщо вони інвестовані в бізнес, перебувають на депозиті в банку тощо, тоді вони приносять додатковий прибуток власникам. Таким чином гроші повинні працювати на власника і на економіку України», – сказав він.

Також важливо, що декларація, подана особою, яка хоче взяти участь у податковій амністії, не може бути доказом у кримінальних справах.

Зі свого боку народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Устенко зазначив: «У нас не було культури сплати податків. У країні багато вільного капіталу, який офіційно може інвестуватися в економіку. Податкова амністія дає вивільнення грошей, щоб вони запрацювали на благо України, щоб створювалися нові робочі місця, підприємці могли розширити бізнес. Тож якщо ви маєте бажання: несіть гроші в банк, сплатіть невеликий відсоток, і ваші гроші будуть легальні. Ви зможете далі розвивати бізнес», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy