Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У «Слузі Народу» назвали неприпустимими ксенофобські вислови Порошенка про індійську вакцину

  • 12091
У «Слузі Народу» назвали неприпустимими ксенофобські вислови Порошенка про індійську вакцину

Дискредитаційні заяви Петра Порошенка проти британської вакцини, виробленої в Індії, є неприпустимими.

Про це заявляють народні депутати «Слуги Народу», члени групи дружби з Ресублікою Індія.

«Індія – одна з передових медичних лабораторій, яка досягнула результатів у питанні боротьби з COVID-19. Такі закиди вкотре показують, чому такі політики програли минулі вибори», – сказав голова групи Святослав Юраш.

Він запевнив, що Індія – країна, яка в фармацевтиці є передовою і визначальною для медичної світової політики. Вироблені нею вакцини є абсолютно безпечними, і індійська медична продукція забезпечує сотні мільйонів людей щорічно.

Зі свого боку заступник голови групи дружби Максим Дирдін додав: «Неприпустимо публічній особі казати про вакцину такі речі! Україна отримала вакцини, в нас є можливість врятувати людей, а українські політики займаються дезінформацією. Весь світ закликає вакцинуватися. Чим більше вакцинуватимуться, тим швидше країна подолає пандемію. Закликаємо Порошенка та інших політиків не займатися деструктивною політикою, а направити свої сили на подолання пандемії».

За його словами, вакцина AstraZeneca (CoviShield) – це абсолютно безпечний і ефективний захист проти ковіду. Це підтверджено науковцями та реальним досвідом мільйонів людей по всьому світу, які отримали вакцину.

Зазначимо також, що вакцинаційна комісія Stiko при Інституті Роберта Коха змінила свою рекомендацію щодо вакцини AstraZeneca, рекомендувавши її у тому числі для людей, старших 65 років. Таким чином, у Німеччині тепер ця вакцина дозволена для всіх осіб старшого віку.

Нагадаємо, що на попередній погоджувальній раді Петро Порошенко виступив з дискредитаційною заявою щодо британської вакцини, виробленої на цілком якісному майданчику в Індії. Потім проти неї почали акцію і засоби масової інформації, пов’язані з Порошенком, та його партійні спікери. Усе це перетворилося на масштабну дезінформаційну кампанію.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy