Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У «Слузі Народу» анонсували проведення великого Круглого столу з питань реабілітації та реінтеграції ветеранів

  • 226
У «Слузі Народу» анонсували проведення великого Круглого столу з питань реабілітації та реінтеграції ветеранів

В Одесі пройде великий Круглий стіл за участю керівників владних інституцій, представників ветеранської спільноти, бізнесу та громадських проєктів з метою обговорення ключового питання, як об’єднати зусилля у сфері реабілітації та реінтеграції ветеранів.

Про це повідомив народний депутат «Слуги Народу» Олексій Леонов.

«Одеса прямує до реалізації нашої ініціативи — створення Національного хабу з протезування та реабілітації. Але поки нам всім вочевидь бракує системності в роботі та комунікації між владою, бізнесом та громадським сектором, які реалізують різноманітні проєкти, що стосуються цього питання. Наприклад, фітнес-центри, соціально відповідальний бізнес та спортивні заклади інколи не знають, як правильно облаштувати інклюзивний простір»,  — пояснив він. 

Учасники Круглого столу матимуть змогу ознайомитись з програмами, що вже успішно реалізуються, такими як «Безбар’єрна Україна» та «Ти як?», обмінятись думками та почути про конкретний досвід реабілітації та реінтеграції наших Героїв. Подальшою метою буде розроблення нових проєктів за напрямками, яких ще бракує.

«Ми говоримо про інклюзивне середовище — укриття, кінотеатри, спортивні центри тощо… зрештою, про інклюзивні туалети!  Де вони є в Одесі ?» — обурився народний депутат.

Деталі щодо дати та часу проведення події будуть оголошені згодом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy