Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У складний час держава підтримає бізнес – Олена Шуляк

  • 8484
У складний час держава підтримає бізнес – Олена Шуляк

Український бізнес потребує високого темпу реформ, і парламент разом з урядом готовий його забезпечити. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» за результатами зустрічі з представниками Спілки українських підприємців (СУП).

«За 5 років тільки члени Спілки українських підприємців забезпечили Україні 6 млрд доларів капітальних інвестицій. Крім того, бізнес допомагав державі в скрутні часи – з початком російської агресії у 2014-му, потім забезпечував допомогу в подоланні пандемії коронавірусу. Тепер час державі допомогти бізнесу в складний час зовнішньої воєнної загрози», – заявила Шуляк.

Вона пояснила, що саме тому партія «Слуга Народу» ініціювала зустріч представників бізнесу з першою віцепрем’єр-міністеркою України – міністеркою економіки Юлією Свириденко, керівництвом Мінекономіки та народними депутатами. Це можливість безпосередньо обговорити розробку та впровадження найважливіших реформи, які підтримають українських підприємців та почути їхні пропозиції.

«Ми почули високу оцінку реформ, які вже впроваджені – нові стандарти роботи ДАБІ, розвиток цифрових сервісів у Дії. Але підприємців цікавить подальший рух: зменшення податкового навантаження, врегулювання проблеми тиску контролюючих органів, спрощення умов ведення бізнесу», – констатувала Шуляк.

За її словами, очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко запевнила, що й міністерство, й уряд уже працюють над спрощенням адміністрування бізнесу та переглядом податкової політики.

«У міністерстві заявили, що включать по одному представнику з кожної бізнес-асоціації в робочу групу, яка якнайшвидше має напрацювати потрібні для підтримки українського бізнесу зміни та підготувати низку законопроєктів. Зі свого боку парламент готовий швидко їх розглянути та ухвалити», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy