Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У середу парламент продовжить роботу для розгляду кадрових питань

  • 4911
У середу парламент продовжить роботу для розгляду кадрових питань

За ініціативи фракції «Слуга Народу» пленарне засідання Верховної Ради у середу, 3 листопада, буде продовжено до 17.00, щоб встигнути розглянути питання звільнення п’яти урядовців. Про це повідомив голова підкомітету з питань регламенту Верховної Ради Павло Фролов.

«Напередодні ввечері на засіданні фракції партії «Слуга Народу» було вирішено, що у середу 03 листопада пленарне засідання буде продовжено приблизно до 17.00 для того, щоб встигнути розглянути звільнення п’яти урядовців», – написав Фролов у своєму телеграм-каналі: t.me/frolovProParliament.

Парламент має звільнити міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського, міністра оборони Андрія Тарана, віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського та першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки Олексія Любченка.

На засіданні фракції «Слуга Народу» депутати підтримали рішення, щоб Міндовкілля очолив чинний заступник міністра Руслан Стрілець, оборонне відомство очолить Олексій Резніков, міністром з питань реінтеграції пропонують призначити депутатку Ірину Верещук, Міністерством з питань стратегічних галузей запропонують керувати чинному голові митниці Павлу Рябікіну, а посаду міністра економіки запропонують заступниці керівника Офісу Президента Юлії Свириденко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy