Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У росіян шок від переговорів в Стамбулі, тож ми все робимо правильно – Денис Маслов

  • 5061
У росіян шок від переговорів в Стамбулі, тож ми все робимо правильно – Денис Маслов

Гостра критика результатів перемовин у Стамбулі з боку російських медіа та суспільства свідчить про сильну позицію української сторони. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу” Денис Маслов.

“Показовою є реакція одурманеної пропагандою російської спільноти. Після того, як їм стала відома позиція української сторони, а російська делегація назвала перемовини конструктивними, почався гвалт – мовляв, це не те, заради чого починали війну в Україна, і що це зрада росії. І ми розуміємо – що для них є недобрим, для нас означає сильну позицію”, – сказав Маслов.

За його словами, це стало можливим лише завдяки рішучій відсічі агресору з боку ЗСУ та єдності українського народу. 

“Російське військово-політичне керівництво не очікувало, що в умовах війни українські органи влади зможуть працювати, забезпечувати оборону та життєдіяльність країни. Це для них стало шоком та дисонансом у головах росіян, яким розповідали, як легко буде розправитися з Україною”, – констатує депутат.

Він зазначає, що після значних втрат росіяни вимушені сідати за стіл переговорів і вести їх з позицій, запропонованих українською стороною.

“Ми вважаємо наші пропозиції реалістичними, російська сторона підтвердила, що передасть їх президенту рф. Наша група продовжує відстоювати інтереси України – без здачі інтересів, суверенітету та територіальної цілісності”, – підсумував Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy