Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Рівному відбудуться завершальні спортивні змагання серед ветеранів «Сильні України»

  • 282
У Рівному відбудуться завершальні спортивні змагання серед ветеранів «Сильні України»

У суботу, 23 вересня, о 12:00 на вул. Кулика і Гудачека (колишня вул. Макарова), 23 (ТРЦ «Екватор») у м. Рівне відбудеться завершальний етап першого всеукраїнського туру спортивних змагань серед ветеранів та військовослужбовців «Сильні України».

Захід організує Федерація стронгмену України та її почесний президент, народний депутат від фракції «Слуга Народу», Василь Вірастюк за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації та Рівненської обласної ради. Головний суддя змагань – Василь Вірастюк.

«Сильні України» – це перші всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення під час участі в бойових діях на території України.

Змагання засновані в рамках системи спортивно-реабілітаційних заходів для ветеранів війни ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки народних депутатів України фракції «Слуга Народу» та меценатів. Перші три етапи змагань відбулися в Полтаві, Житомирі та Ужгороді, участь в яких взяли понад 300 ветеранів та військовослужбовців.

Учасники змагатимуться у веслуванні на тренажері, жимі лежачи та на аеробайках.

Щоб взяти учать у змаганнях, необхідно обрати категорію спорту та зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/47ZMmUM. Реєстрація триватиме до 22 вересня 2023 року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy