Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Полтаві відбулися змагання ветеранів "Сильні України" за підтримки депутатів "Слуги Народу"

  • 467
У Полтаві відбулися змагання ветеранів

У Полтаві на площі біля театру Гоголя відбулися ветеранські змагання “Сильні України”.

Перші змагання всеукраїнського туру урочисто відкрив народний депутат від фракції «Слуга Народу», почесний президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк, який є одним з ініціаторів проєкту. Також до організації змагань долучилися депутати “Слуги Народу” різних рівнів.

Учасники змагалися в трьох дисциплінах: жим лежачи, аеробайк, веслування на концепті. Також усі охочі могли потренуватися в стрільбі з лука.

“Дякую нашим організаторам, дякую нашим ветеранам, які поборолися в Полтаві, і які будуть гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях”, – сказав голова Полтавської обласної організації партії “Слуга Народу” Олексій Устенко.

Після Полтави будуть визначені наступні міста проведення змагань. В кожне з цих міст будуть запрошені учасники з декількох сусідніх з ним областей – таким чином змагання охоплять мешканців усіх регіонів України.

Нагадаємо, з 2015 року Василь Вірастюк та його команда займаються спортивною реабілітацією ветеранів. Згодом ця ініціатива переросла в організацію спортивних змагань та участь українських ветеранів у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених», у яких наша збірна регулярно бере участь з 2017 року. Змагання для ветеранів «Сильні України» також у перспективі можуть стати міжнародними.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy