Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Полтаві провели форум про проблеми ПТСР

  • 242
У Полтаві провели форум про проблеми ПТСР

За ініціативи народного депутата, голови Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексія Устенка в Полтаві провели форум «Невидимі рани війни: ПТСР. Життя до й після». Політики, медики, освітяни, волонтери та співробітники служб соцзахисту обговорили проблему посттравматичного стресового розладу.

«До обласної організації партії «Слуга Народу», її місцевих організацій у регіоні та депутатів на місцях постійно надходять звернення, які стосуються тематики ПТСР. Але потрібно не тільки говорити про проблему, а й намагатися комплексно підходити до її розв’язання», – наголосив Устенко.

Він додав, що згідно з соцопитуваннями стосовно ПТСР, 57,7% українців перебувають у групі ризику, а в 77,4% опитаних є близькі, які належать до груп ризику. Найчастіше це військові або ж люди, які опинялися в зоні бойових дій.

«Вже зараз в умовах війни турбота про психологічний стан набуває важливого значення. А після нашої перемоги проблема психологічної реабілітації військових та членів їхніх сімей стане ще більш актуальною. Тому вже зараз ми маємо напрацювати механізм повернення мільйонів людей до мирного життя», – зазначила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Загалом у форумі взяли участь близько 130 осіб. Окрім людей, які особисто зіштовхнулися з наслідками ПТСР, проблему обговорювали представники ОВА, облради, депутати різних рівнів, а також працівники сфери соцзахисту, психологи, медики, освітяни та члени громадських організацій.

«Наша мета – відкритий діалог. Кожен може поділитися власним досвідом та отримати відповіді на свої питання. Важливо розглянути цю проблему з усіх боків, щоб розуміти, як ефективно допомогти людям, які входять до категорії ризику», – сказав Устенко.

За його словами, згодом подібні обговорення пов’язаних з війною психологічних проблем планують поширити й на інші регіони країни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy