Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Полтаві депутати пропонують запровадити пільги для бізнесу

  • 821
У Полтаві депутати пропонують запровадити пільги для бізнесу

Звільнення від орендної плати для бізнесу на комунальних площах, пільги за розміщення соціальної та патріотичної реклами – ці та інші умови для підприємців пропонує запровадити депутат Полтавської міської ради від “Слуги Народу” Вадим Ямщиков разом із керівницею Центру “Дія.Бізнес” у Полтаві Альоною Гончаренко.

“Я думаю, кожний розуміє, що зараз, коли бізнес на своїх плечах тримав і тримає забезпечення збройних сил, нам слід підтримати його. Це допоможе підприємцям вистояти та працювати далі”, – коментує Вадим Ямщиков. 

Ініціатори змін пропонують звільняти від орендної плати бізнес, який працює на комунальних площах, але не запустився. Для тих, хто працює – оренда зменшується вдвічі. 

Бізнес, залучений до оборони, правопорядку та гуманітарного забезпечення, звільняється від сплати земельного податку та орендної плати. 

Пільги (мінус 50%) отримають також рекламні компанії, що на своїх площах у місті розміщують соціальну та патріотичну рекламу, яка вказує москалям напрямок руху. 

Рекомендують також не стягувати з бізнесу, що залучений до оброни, правопорядку, гуманітарного забезпечення надавати пільги в оплаті комунальних послуг. 


Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy