Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Почаївську громаду надійшла допомога від української діаспори в Італії

  • 605
У Почаївську громаду надійшла допомога від української діаспори в Італії

До Почаївської територіальної громади надійшла допомога від Української діаспори в Італії. Серед вантажу речі, які необхідні захисникам та людям, яким довелось покинути свої домівки.

«Почаївська міська рада висловлює вдячність за організацію та перевезення гуманітарної допомоги з Італії сім’ї Плевачук Андрія та Світлани. Андрій Плевачук з початком війни змінив напрямок діяльності. Тепер він разом із дружиною возять фурами гуманітарну допомогу з-за кордону. Щотижня пан Андрій перевозить більше п’яти фур вагою 15-20 тонн кожна, – розповів голова громади від “Слуги Народу” Василь Бойко.

«Звідти передають усе – від підгузків до бронежилетів, ліки їжу, одяг. Ми намагаємося забезпечувати усім необхідним не лише воїнів, а й переселенців. Дружина закрила магазин в центрі Тернополя, у мене зупинилися будови, а в нас – купа енергії і її кудись треба дівати. Хто вміє стріляти – взяв до рук автомати, хлопці – молодці, а комусь треба їх годувати, – каже Андрій Плевачук.

Допомагати воїнам Андрій з дружиною взялися відразу. Вивчаючи потреби, везуть допомогу чи не з усіх країн Європи. До своєї роботи залучають якомога більше партнерів та організацій для забезпечення максимальних поставок гуманітарної допомоги в найнеобхідніші місця.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy