Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У першому кварталі ФОПи сплатили майже 13,9 млрд грн єдиного податку

  • 108
У першому кварталі ФОПи сплатили майже 13,9 млрд грн єдиного податку

За підсумками І кварталу 2024 року фізичні особи-підприємці сплатили до бюджету понад 13,9 млрд грн єдиного податку. Про це повідомив народний депутат «Слуги Народу», голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«За I квартал 2024 року ФОПи забезпечили надходження по єдиному податку на суму понад 13,9 млрд гривень – це на 5,17 млрд більше, ніж було в I кварталі 2023-го. Маємо вражаючі темпи росту – 159%», – зазначив народний депутат.

Данило Гетманцев наголосив, що за минулий рік станом на 1 січня 2024 року ФОПи забезпечили надходження по єдиному податку на суму понад 38 млрд грн, на 5,11 млрд грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

За його словами, разом з надходженнями зростає і чисельність ФОПів.

«У 2023 році було зареєстровано 303,6 тис. новостворених бізнесів проти середньорічного показника останніх трьох років у 264,9 тисячі. Всього ж в Україні близько 2 млн фізичних осіб-підприємців. Цифри свідчать про успішне покращення рівня адміністрування податків. Зокрема в частині спрощення умов ведення бізнесу та оптимізації груп платників спрощеної системи», – підсумував Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy