Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Павлограді та Кам’янському відбулося обговорення питань сімей загиблих, полонених та зниклих безвісти українських військовослужбовців

  • 56
У Павлограді та Кам’янському відбулося обговорення питань сімей загиблих, полонених та зниклих безвісти українських військовослужбовців

У Павлограді та Кам’янському відбулися круглі столи із членами родин полонених, загиблих та зниклих безвісти українських військовослужбовців. Під час заходів, організованих обласною організацією партії «Слуга Народу» було обговорено питання соціального захисту, оздоровлення цієї категорії населення.

Участь у круглих столах узяли представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області Михайло Карпенко, депутатка Дніпровської міської ради від «Слуги Народу» Аліада Мансурова, начальник Павлоградського районного відділу поліції, майор поліції Велієв Рустам Ельчин огли, начальник Кам’янського районного управління ГУНП у Дніпропетровській області, полковник поліції Віталій Твердохліб, начальник відділу кримінальної поліції Кам’янського районного управління ГУНП у Дніпропетровській області, майор поліції Олександр Давидов, заступник міського голови м. Павлограда Аліса Рябова, заступник міського голови м. Кам’янське з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуюча справами виконкому Світлана Колісніченко, голова Кам’янської районної державної адміністрації Олег Гапіч.

На цих заходах також були присутні юристи, працівники міських управлінь соціального захисту, представники районних територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки та окремих відділів поліції ГУНП у Дніпропетровській області.

Під час круглих столів учасники дійшли згоди та обговорили багато юридичних питань, а також питання щодо оформлення відповідних документів.

«Ми продовжуємо проводити регіонами Дніпропетровщини наші круглі столи з родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти українських військовослужбовців, які постійно стикаються з низкою проблем під час оформлення документів. Намагаємося допомогти їм у вирішенні основних питань. У заходах бере участь багато представників різних структур, щоб кожна родина могла почути відповіді на свої запитання та вирішити їх якомога швидше», – підсумувала Аліада Мансурова.

Нагадуємо, що такі заходи відбулись у лютому в м. Новомосковську та с. Царичанці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy