Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У ПАРЄ діятиме постійний орган, що опікуватиметься проблемами українських дітей

  • 52
У ПАРЄ діятиме постійний орган, що опікуватиметься проблемами українських дітей

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи офіційно затвердило створення Нетворку (мережі) для допомоги українським дітям.

Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», Віцепрезидентка ПАРЄ Олена Хоменко.

«Відтепер у ПАРЄ діятиме постійний орган – Нетворк, що опікуватиметься проблемами всіх дітей України: депортованих та насильницькі переміщених росією, тих, хто перебуває під тимчасовим захистом в країнах-членах Ради Європи, та тих, хто залишається в Україні попри все», – зазначила парламентарка.

За її словами, до Нетворку увійдуть делегати від кожної з 46 держав-членів Ради Європи, а також представники кожного комітету Асамблеї.

Крім того, додала народна депутатка, 27 червня відбудеться захід, присвячений запуску Нетворку. Також про історію свого повернення з російської депортації розкаже український юнак. Під супроводом психолога, він поділиться своїми переживаннями про те, що йому довелося пережити на чужині.

«Вірю в роль ПАРЄ як фасилітатора співпраці у парламентському вимірі та на рівні міжнародних організацій, задля пошуку ефективного механізму повернення наших дітей додому. Дякую колегам з Асамблеї за підтримку моєї ініціативи та відданість питанню українських дітей», – резюмувала Олена Хоменко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy