Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті зареєстрований законопроєкт про розгортання мережі бомбосховищ – Олена Шуляк

  • 1238
У парламенті зареєстрований законопроєкт про розгортання мережі бомбосховищ – Олена Шуляк

Профільний парламентський комітет спільно з Міністерством регіонального розвитку розробили законопроєкт про будівництво в Україні системи бомбосховищ. Він вже зареєстрований за № 7398, про це заявила ініціаторка законопроєкту, голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Війна показала, що в Україні мало надійних укриттів. Значна частина не обладнана евакуаційними виходами, без доступу до систем водопостачання та водовідведення, не пристосована для зберігання продуктів харчування, не говорячи вже про спроможність захистити населення у випадку застосування зброї масового ураження», – констатує Шуляк.

За її словами, наявна система цивільного захисту не може повною мірою захистити людей від обстрілів, особливо з огляду на те, що загарбники гатять по житловим масивам та цивільній інфраструктурі.

«Ми маємо будувати з урахуванням надійних бомбосховищ. Законопроєк № 7398 передбачає термінове розгортання в Україні мережі бомбосховищ, зокрема й у новобудовах. Однією з норм є готовність приймати населення до укриття в 12-годинний термін», – пояснила ініціаторка законопроєкту.

Для цього у Містобудівній документації на регіональному та місцевому рівнях має бути розділ про інженерно-технічні заходи цивільного захисту, без цього затверджувати документацію заборонять.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy