Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті створили робочу групу «Бабин Яр – пам'ять для майбутнього»

  • 10488
У парламенті створили робочу групу «Бабин Яр – пам'ять для майбутнього»

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру депутати від фракції «Слуга Народу» створили робочу групу «Бабин Яр – пам’ять для майбутнього». Таким чином вони приєднались до ініціативи парламентарів європейських країн із захисту пам’яті жертв Голокосту.

«Саме Україна тяжко постраждала від двох руйнівних і смертоносних світових воєн. Це на наших землях німецькі нацисти, здійснюючи політику Голокосту, вбили півтора мільйона євреїв. Пам’ять про ці безневинні жертви має стати пересторогою для теперішнього і майбутніх поколінь», – йдеться в декларації робочої групи.

До її складу увійшли голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, голова депутатської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, а також народні депутати Олександр Мережко, Марія Мезенцева, Андрій Костін, Данило Гетманцев, Микита Потураєв, Євгенія Кравчук та інші.

«Європейський Союз зобов’язався боротися з нетерпимістю й ненавистю та проводить політику захисту пам’яті жертв Голокосту. Ми вважаємо нашу країну частиною європейської спільноти, тому у нас спільна мета – зберегти пам’ять про ті жахливі події та гідно вшанувати загиблих людей», – сказав очільник політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Депутати закликали колег відзначити 80-ті роковини трагедії Бабиного Яру. У цьому місці нацисти вбили понад 100 тис. людей – це найбільший разовий розстріл цивільних під час Другої світової війни. Тому Бабин Яр став міжнародним символом Голокосту, а Україна виступає об’єднавчою точкою для всіх країн, що постраждали від цієї трагедії.

«Злочини нацизму ніколи не мають повторитися. Проєкт Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» зберігає та вшановує пам’ять про жертв Голокосту. Він є прикладом політичної підтримки важливих для суспільства ініціатив», – зазначив голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy