Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті створюють умови для ефективного управління державним та комунальним майном

  • 232
У парламенті створюють умови для ефективного управління державним та комунальним майном

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №10299, який передбачає удосконалення окремих етапів передачі державного і комунального майна в оренду та процесів приватизації. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Мовчан.

«Ми з колегами по комітету провели велику роботу, врахували всі конструктивні зауваження та коментарі стейкхолдерів – почули всіх. І зараз представляємо новий документ, направлений на удосконалення окремих етапів передачі державного і комунального майна в оренду та процесів приватизації, що дозволить зробити їх ще зручнішими та ефективнішими. Це також підвищить надходження до бюджету», – пояснив Мовчан.   

Він додав, що цей документ є доопрацьованою та покращеною версією законопроєкту №6102-д, який парламент відхилив наприкінці вересня.

«Новий законопроєкт узгоджує деякі положення Закону про оренду з низкою інших законів, які також регулюють відносини з управління, використання державного та комунального майна, для уникнення різного тлумачення таких норм учасниками цих процедур», – зазначив нардеп.

Зокрема в частині приватизації пропонують виключити механізм викупу для орендарів державного майна, зменшити можливості для зривів приватизаційних аукціонів державного і комунального майна. Крім того, передбачається розширення переліку об’єктів державної і комунальної власності, що підлягають приватизації.

«У частині оренди ми пропонуємо запровадити пільгову оренду майна, яке використовується для розміщення та допомоги ВПО, а також розширити категорії осіб, які мають право орендувати державне та комунальне майно без проведення аукціону», – додав Мовчан.

За його словами, законопроєкт №10299 також усуває корупційні схеми привласнення державних та комунальних земель, прибирає суперечності між окремими положеннями законодавства в сфері оренди та приватизації державного і комунального майна.

«Це лише основні зміни, запропоновані законопроєктом. Сподіваюся на усвідомлення колегами важливості цих змін і підтримку документа у першому читанні», – підсумував нардеп.  

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy