Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті розроблятимуть преференції для гірських районів

  • 6180
У парламенті розроблятимуть преференції для гірських районів

Через специфіку гірських районів потрібно переглянути у них розподіл податків та забезпечити сталий розвиток. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочої поїздки Івано-Франківщиною.

«Ми з колегами з аграрного комітету, з комітету місцевого самоврядування будемо працювати над питанням певних преференцій для гірських районів, тому що там є специфіка – велика територія і мало населення. Зараз основний дохід громад – податок на доходи фізичних осіб, тож треба думати над іншими варіантами його розподілу, щоб усі могли себе відчувати захищеними», – пояснив Корнієнко.

Також він зазначив, що розвиток гірських районів у центрі уваги влади.

«Гірські райони завжди жили у постійних проблемах – то катаклізми, то грошей не вистачає, не було нормальних доріг. Ці проблеми треба розв’язувати, і ми вже почали це робити», – зазначив очільник «Слуги Народу».

Як приклад він навів будівництво ЦНАПу у гірській місцевості Івано-Франківщині у селі Устеріки, яке відвідав.

«Цей Центр надання адміністративних послуг будують у межах програми «Велике будівництво». Програма Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу» передбачає, що в Україні не має бути «депресивних регіонів» чи «віддалених районів».

Також Корнієнко наголосив, що багато залежить і від бажання, спроможності та волі місцевої влади.

«З 18 млн грн, які передбачені на будівництво Центру, громада залучила близько 6 млн грн грантових коштів від наших міжнародних партнерів. Це дуже важливо, тому що це приклад – навіть у гірських районах громади спроможні залучати кошти», – наголосив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy