Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті пропонують за арештовані валютні кошти купувати військові облігації

  • 204
У парламенті пропонують за арештовані валютні кошти купувати військові облігації

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 10397, який дозволить АРМА купувати військові облігації за арештовані валютні кошти. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

«Механізм придбання військових облігацій за арештовані кошти в національній валюті ми запровадили ще у 2022 році і це працює. Отже, час поширити механізм і на валютні кошти», – пояснила Радіна.

За її словами, наразі в управлінні АРМА перебувають арештовані валютні кошти на близько 20 млн доларів.

«Ці кошти можуть і мають працювати на воєнні потреби. Інструмент для цього – валютні військові облігації. Держава зможе користуватися коштами, а власник – безпечно повернути їх у разі відповідного рішення суду. Для цього разом із колегами з Комітету з антикорупційної політики та за ініціативи АРМА розробили законопроєкт №10397», – зазначила голова антикорупційного комітету.

Законопроєкт передбачає, що АРМА зможе купувати військові облігації, які номінується у валюті, за рахунок арештованих валютних коштів – без втрати коштів для власників чи держави, без махінацій на конвертації.

«Комітет пропонує ухвалити цей законопроєкт за основу і в цілому на найближчому засіданні парламенти. Проситиму колег підтримати», – підсумувала Радіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy