Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті пропонують розширити можливості місцевої влади

  • 508
У парламенті пропонують розширити можливості місцевої влади

Профільний Комітет ВР рекомендує ухвалити законопроєкт №6504 про службу в органах місцевого самоврядування. Він розширює можливості місцевої влади та забезпечує прозорість її роботи.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На засіданні нашого комітету ми рекомендували розглянути цей надважливий документ у другому читанні. Законопроєкт упорядкує проведення відкритих конкурсів, запровадить механізми кар’єрного просування, розмежує статус службовців місцевого самоврядування і виборних посадових осіб», – зазначила Шуляк.

Вона додала, що цей законопроєкт також забезпечить прозорість у сфері преміювання та підвищення зарплат і допоможе запровадити сучасні інструменти управління персоналом.

«Законопроєкт попередньо погоджений із представниками посольств країн ЄС. Він важливий в контексті розширення можливостей місцевої влади та забезпечення прозорості її роботи», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

За словами народного депутата від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталія Безгіна, найближчим часом відбудеться публічна презентація законопроекту разом з європейськими партнерами.

«Наприкінці квітня плануємо окрему презентацію для очільників місцевого самоврядування. У травні плануємо розгляд у залі Верховної Ради», – повідомив Безгін.

Водночас він закликав голів громад довіряти тільки офіційній позиції комітету, а також подякував за роботу над законопроєктом представникам уряду, міжнародним партнерам та асоціаціям місцевого самоврядування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy