Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті працюють над відкриттям європейського ринку для українського бізнесу

  • 127
У парламенті працюють над відкриттям європейського ринку для українського бізнесу

Профільні комітети Верховної Ради та Європейського Парламенту напрацьовують механізми скорішої інтеграції України в ЄС. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Мовчан.

«В Комітеті з питань економічного розвитку провели перше установче спільне засідання з Комітетом із правових питань Європейського Парламенту. Головне питання – європейське майбутнє України та її інтеграції в ЄС», – зазначив парламентар.

Він додав, що комітети погодили низку кроків, які допоможуть імплементувати українське законодавство до законодавства ЄС.

«Наші комітети будуть формувати спільний порядок денний, щоб Україна якнайшвидше могла стати членом Євросоюзу. А також, щоб впроваджувати необхідні реформи, які відкриють для українських підприємців європейський ринок, а для європейських інвесторів – українську економіку», – наголосив народний депутат.

За його словами, сторони вже обговорили створення сталого, справедливого та конкурентного робочого середовища для бізнесу.

«Європейські колеги висловили готовність до участі у роботі над низкою законопроєктів, які перебувають на опрацюванні у Комітеті. Домовилися проводити такі зустрічі на постійній основі», – підсумував Мовчан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy