Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті планують вдосконалити процедуру протезування

  • 333
У парламенті планують вдосконалити процедуру протезування

Народні депутати звернулися до уряду з пропозицією внести низку змін до постанови Кабміну, щоб покращити доступність та якість протезування в Україні. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«Нещодавно в Одесі відбувся Круглий стіл на тему «Протезування та реабілітація військовослужбовців та цивільного населення». На ньому ми провели оперативний аудит наявних можливостей та визначили перший крок, з якого можна розпочати процес покращення якості протезування в Україні», – сказав Леонов.

За його словами, для цього необхідно внести низку змін до Постанови уряду «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення».

Він додав, що робоча група вже напрацювала зміни та доповнення до цієї постанови. Зокрема вони передбачають:

● спрощення умов отримання колісних крісел з підвищеною функціональністю;

● доповнення переліку осіб, які мають першочергове право на протезування;

● перегляд особливостей забезпечення дітей з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

«Україна перемоги має бути достойною своїх героїв. Ця теза також звучала на Лондонській конференції з відновлення України. Наша держава вкотре продемонструвала свої пріоритети, представивши Стратегію соціального відновлення. Одним із ключових проєктів цієї Стратегії є створення Хабу з протезування», – підсумував народний депутат.

Весь пакет пропозицій передали до уряду разом зі зверненням від імені народних депутатів розглянути ці зміни та доповнення як невідкладні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy