Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті планують оновити норми використання ГМО

  • 372
У парламенті планують оновити норми використання ГМО

Депутати розглянуть законопроєкт, який оновлює норми вирощування та використання генетично модифікованих культур в Україні. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Попри те, що генномодифіковані культури в Україні начебто не використовують, в останні роки почала надходити інформація, що агровиробники все ж вирощують ГМО – сою, ріпак, кукурудзу, які стійкі до гербіцидів та дають вищі врожаї», – сказав Гайду.

За його словами, це неприємний сигнал з огляду на те, що Україна посідає провідні позиції у світі як виробник та експортер зернових.

«Наш потенціал розвитку та виробництва харчових продуктів колосальний. А тому ніяких тіньових історій. Все має бути зрозуміло, прозоро, згідно закону», – заявив голова профільного комітету.

Він наголосив, що система обігу ГМО давно унормована у цивілізованих країнах. Планують оновити законодавство і в Україні.

«Вже скоро наш комітет розгляне законопроект, який оновлює норми вирощування та використання ГМО. Це потрібно виробникам, аграріям та споживачам. ГМО має бути не в тіні, а під контролем», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy