Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті обговорюють законопроєкт про зонування територій

  • 2711
У парламенті обговорюють законопроєкт про зонування територій

Через повномасштабне вторгнення російських загарбників регіони країни опинилися у різних соціальних та економічних умовах. Ці особливості враховуватимуть у роботі з підтримки та розвитку територій. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Зонування територій обговорювалося ще в мирний час. Тоді пропонувалося спиратися на історичні, географічні особливості – в горах один підхід, на морському побережжі інший. Зараз через війну це дуже актуально, але в іншому вигляді», – сказав Корнієнко.

За його словами, через бойові дії різні регіони країни опинилися у різних умовах, і це треба враховувати, щоб планувати подальшу підтримку та розвиток кожної області.

«Зараз ми бачимо, що у нас формується три види територій: глибокий тил, прифронтові зони та зони бойових дій і тимчасово окуповані території. Треба думати про таке зонування, про різні економічні моделі, можливо, різне оподаткування, різні стимули», – пояснив перший віце-спікер.

Він переконаний, що у глибокому тилу можна створити умови для залучення інвесторів та повноцінної роботи бізнесу.

«Це тема важлива, ми її обговорюємо. Головний координатор процесу Мінрегіон. В контакті з профільним парламентським комітетом та ОП цей законопроєкт детально опрацьовують», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy