Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті напрацьовують механізми збільшення експорту – Дмитро Кисилевський

  • 213
У парламенті напрацьовують механізми збільшення експорту – Дмитро Кисилевський

Україна має вибудовувати експортно орієнтовану переробну промисловість, щоб швидко відновити економіку після війни. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Рецепт відновлення країн, які успішно відновлювались після воєн, – побудова експортно орієнтованої переробної промисловості. Тобто промислова і експортна політика в комплексі. Саме таким шляхом йшли Південна Корея, Японія і Німеччина. Таким шляхом маємо йти і ми», – переконаний Кисилевський.

За його словами, у парламенті триває робота над удосконаленням політики розвитку експорту. Зокрема йдеться про розвиток індустріальних парків, локалізацію під час публічних закупівель, страхування воєнних ризиків та компенсацію капітальних інвестицій через податки. Також парламентарі працюють над спрощенням процедури переведення сільськогосподарської землі у промислову, залученням посольств до торгової дипломатії та розвитком Експортно-кредитного агентства.

«Переконаний, що ефективність реалізації цих інструментів промислового розвитку визначатиме рівень життя в Україні на багато років вперед. Ми маємо знову стати промисловою країною, бо багатих країн із сировинною економікою у світі не існує. Сьогодні наша економіка – сировинна. Змінити ситуацію здатна не міфічна «невидима рука ринку», а спроможна держава», – запевнив Кисилевський.

Він додав, що за умови ефективної промислової та експортної політики Україна зможе швидко відбуватися після перемоги та стати заможною державою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy