Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У парламенті ініціюють боротьбу з академічною недоброчесністю в освітній сфері

  • 285
У парламенті ініціюють боротьбу з академічною недоброчесністю в освітній сфері

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №10392, який має подолати різні прояви академічної недоброчесності. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

«Законопроєкт запроваджує в академічну та освітню сфери позитивні європейські практики подолання різних проявів академічної недоброчесності. Ми вибудовуємо систему цінностей академічної доброчесності протягом життя та підвищуємо якість освіти і наукових досліджень», – пояснила голова робочої групи з напрацювання законопроєкту.

Вона додала, що ця ініціатива пропонує визначити цінності, основні принципи і правила академічної доброчесності, механізми її формування та забезпечення, види порушень академічної доброчесності та відповідальність за такі порушення.

Зокрема законопроєкт пропонує перелік порушень академічної доброчесності та конкретизує процедуру їх встановлення. А фрагментарне регулювання цієї сфери на рівні різних законодавчих актів об’єднує в один закон.

«Це надасть закладам освіти та науковим установам чіткий дороговказ стосовно мінімальних вимог для формування простору академічної доброчесності, а також інструменти для реагування на порушення у цій сфері», – наголосила Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy