Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У найближчі 5 років докорінно змінимо держслужбу – Олександр Корнієнко

  • 12725
У найближчі 5 років докорінно змінимо держслужбу – Олександр Корнієнко

Парламент працює над тим, щоб забезпечити максимальне сприяння роботі держслужбовців.

Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час привітання державних службовців із професійним святом.

«Ми у Комітеті з питань організації державної влади взяли курс на допомогу держслужбовцям, щоб збільшувати їхні можливості, зменшити навантаження, сприяти роботі. Ми маємо підтримати людей, які пройшли найскладніші періоди державної служби, особливо у часи, коли майже нічого не платили, але багато вимагали», – зазначив Корнієнко, вітаючи держслужбовців у Національному агентстві з питань державної служби.

За його словами, сьогодні вже маємо Стратегію розвитку державної служби на найближчі 5 років, що реформує цю сферу. Документ враховує досвід минулих років, але впроваджує низку нових рішень. Зокрема йдеться про залучення молоді до держслужби та перегляд умов оплати праці.

«В стратегії ми мали на меті зробити держслужбу більш молодою, активно залучати до неї молодь. І в нас вже є гарні приклади – швидко оновлюється та молодшає склад Мінцифри та Секретаріат КМУ. А ще маємо почати реформу оплати праці держслужбовців. Відповідальність наша та уряду втілити цю реформу», – сказав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy