Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У насильстві завжди винен кривдник: Рух «Зе!Жінки» щодо ситуації навколо блогерів-ґвалтівників

  • 306
У насильстві завжди винен кривдник: Рух «Зе!Жінки» щодо ситуації навколо блогерів-ґвалтівників

Зе!Жінки засуджують будь-які прояви насильства.

Про це йдеться у заяві Руху стосовно резонансної історії про молодиків з Івано-Франківська, які влаштовували у столиці вечірки, запрошуючи на них дівчат, підливаючи їм алкоголь та ксанакс (транквілізатор) і ґвалтуючи їх.

«Рух «ЗеЖінки» засуджує будь-які прояви насильства. Утой час, коли наші захисники й захисниці мужньо борються на війні, окремі групи громадян України влаштовують публічні зґвалтування й гордо радіють з неадекватних реакцій суспільства на підтримку», – зазначається у заяві.

Шокує не тільки поведінка саме цієї компанії ґвалтівників, а й реакція їхньої аудиторії. Коментатори заохочують продовжувати «викриття» жінок і навіть пишуть, що були б не проти взяти участь у таких вечірках.

«Насильство неприпустиме і не може бути виправданим! Кривдник завжди має нести відповідальність. Вдячна заступниці Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко та Національна поліція України за оперативне реагування. Чекаємо результатів розслідування та відповідальності для винних!» — наголошує очільниця руху «ЗеЖінки» Марина Бардіна.

Нагадаємо, соціальні мережі сколихнула резонансна історія про молодиків з Івано-Франківська, які переїхали до столиці і тут влаштовують вечірки, запрошуючи на них дівчат. Потім «гостинні» хазяї підливають жертвам алкоголь та ксанакс (транквілізатор), після чого ті перестають реагувати на зовнішні обставини та знаходяться у непритомному стані. Чоловіки цим користуються у жахливих цілях — вони роздягають дівчат, ґвалтують їх, і коментують усе на відео, яке транслюють в мережі. Озвучують свої дії у контексті демонстрації непристойної поведінки саме дівчат, які прийшли до них у гості, що ніби-то дає їм право робити з ними все, що заманеться.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy