Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У нас жоден мер великого міста не став лідером по військовій або гуманітарній допомозі, – Олена Шуляк

  • 102
У нас жоден мер великого міста не став лідером по військовій або гуманітарній допомозі, – Олена Шуляк

На сьогодні жоден мер великого міста не став лідером по військовій або гуманітарній допомозі, або лідером щодо допомоги волонтерам. Водночас якщо вийти на вулицю і попросити назвати три мера-опозиціонери, люди одразу назвуть ці прізвища.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю РБК-Україна.

Вона згадала лютий 22-го року, коли всі були єдині в тому, щоб захищати країну, і «ніхто не дивився: ти мер, народний депутат чи представник бізнесу».

«Не було у нас тоді мерів-опозиціонерів, не було якихось таких дивних речей, які на сьогодні ми можемо спостерігати, коли на засіданні Київської міської ради представник опозиційної політичної сили каже: «А взагалі війна зараз не торкається нашого міста», – зазначила народна депутатка.

Вона також згадала про тодішню хвилю обурення, яка сколихнула киян, тому що дійсно зараз пріоритет всього суспільства – це оборона та перемога у війні і навіть якщо ти перебуваєш в місті, де, можливо, війна не відчувається так, як у прифронтових населених пунктах, але все одно пріоритет робити все задля перемоги залишається.

«Саме тому громадськість так цікавить інформація стосовно проведення тендерів, люди дивляться, що закуповується, як закуповується, багато рішень викликає здивування і нерозуміння. Звичайно, публікуються рейтинги, де ми можемо бачити, яке місто скільки витратило грошей на підтримку військовослужбовців та оборони країни», – підсумувала Олена Шуляк і висловила бажання більшого єднання наших мерів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy