Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У нас є курс на продовження судової реформи – Олександр Корнієнко

  • 6774
У нас є курс на продовження судової реформи – Олександр Корнієнко

Верховна Рада продовжуватиме судову реформу та невдовзі ухвалить законопроєкт про особливості роботи Конституційного Суду України. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«У нас готовий до другого читання законопроєкт, який регламентує діяльність Конституційного Суду, і ми будемо просуватися у цьому напрямку. КСУ має працювати, а його очільники не мають бути десь за кордоном та виступати фігурантами кримінальних справ», – сказав Корнієнко.

За його словами, законопроєкт визначає організаційні моменти роботи Конституційного Суду та визначає його регламент, якого зараз немає.

«Це важливо, тому що тут питання довіри. КСУ найвищий суд у країні, він трактує Конституцію, а від цього багато залежить. Як законодавці ми будемо звертати на цей орган особливу увагу і робити так, щоб він працював чесно, прозоро, а його рішення не викликали питань у суспільстві», – пояснив перший віцеспікер.

Водночас він запевнив, що реформа судової гілки влади триватиме й надалі.

«У нас є курс на продовження судової реформи. Хочу нагадати, що це скликання парламенту незадовго до війни прийняло фундаментальну судову реформу, яка дозволить очистити та повністю перезавантажити суддівський корпус», – констатував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy