Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Миколаєві відкрився перший регіональний офіс, який допомагатиме військовополоненим

  • 402
У Миколаєві відкрився перший регіональний офіс, який допомагатиме військовополоненим

Україна робить все можливе, щоб кожен наш військовий, який опинився в полоні, якнайшвидше повернувся додому. Так, у Миколаєві відкрили представництво Координаційного штабу поводження з військовополоненими, яке працюватиме з південним регіоном (Одеська, Миколаївська та Херсонська області).

В штабі надаватимуть допомогу рідним військових, які потрапили до ворожого полону. Родичі зможуть отримати юридичну допомогу, психологічну та консультаційну, не виїжджаючи до Києва. Фахівці штабу пройшли необхідне навчання і готові з першого дня надати родинам військовополонених всю необхідно допомогу.

Очолила Координаційний штаб голова Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» Ганна Замазєєва. Вона ж була і ініціатором його створення.

«З початку війни я постійно спілкуюся з рідними наших оборонців, які вже звільнені з полону і які ще залишаються в неволі. Після таких розмов я чітко усвідомила, що не маю морального права не зробити усе, що в моїх силах, аби близькі українських військових не залишилися на одинці з цим страшним горем. І саме тоді виникла ідея про створення представництва Координаційного штабу в регіонах», – розповіла вона.

«Створення офісу пришвидшить обмін інформацією, а отже вплине на швидкість визволення наших героїв. До того ж, це дозволить надавати всю необхідну допомогу родинам наших захисників», – переконаний народний депутат «Слуги Народу», член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін.

Наступний такий штаб планують відкрити у Харкові. Ці представництва координуватимуть на місцях роботу центрального штабу, надаватимуть підтримку родинам військовополонених, юридичну, психологічну допомогу та допомагатимуть шукати та повертати на батьківщину наших хлопців.

«Робота по звільненню наших хлопців з ворожих кайданів не зупиняється ні на секунду! Це колосальний труд багатьох людей – Володимира Зеленського, Андрія Єрмака, Кирила Буданова, Дмитра Усова та усієї команди Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. А ми на місцевому рівні, повинні забезпечити гідну підтримку родинам наших полонених Захисників та Захисниць. Я вдячна за довіру керівництва КШППВП і радію, що перше представництво запрацювало саме у нас – у місті-Герої Миколаєві», – підкреслила Замазєєва.

В Консультаційному центрі буде можливість як отримати консультацію телефоном, так і записатися на особисту зустріч. Телефон приймальні: +38 (080) 020 02 02.

Нагадаємо, центральний Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими працює з березня, він об’єднує понад 10 державних установ та організацій. Завдяки цьому штабу вже відбулося близько 30 обмінів полоненими і сотні наших Героїв повернулися додому.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy