Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Києві відсутні критерії ефективності міської влади – Андрій Вітренко

  • 140
У Києві відсутні критерії ефективності міської влади – Андрій Вітренко

Бюджет столиці не відповідає нагальним потребам, а інфраструктура міста в аварійному стані. Саме тому громада має дати оцінку діям міської влади. Механізм для цього вже розробляється.

Про це заявив голова фракції «Слуги Народу» в Київраді, очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради Андрій Вітренко.

«Ми створили проєкт рішення і зараз будемо його реєструвати. Він стосується ключових показників ефективності діяльності Київської міської влади – починаючи від рівня заступника міського голови й закінчуючи директорами департаментів та комунальних підприємств», – заявив депутат Київради.

Він додав, що відповідно до показників ефективності діяльності столичні посадовці мають щорічно звітували на сайті Київської міської ради.

«Має бути доступна інформація хто і що зробив. І вона має бути відкрита для всіх киян. Тоді громада зможе абсолютно чітко надати оцінку діяльності того чи іншого міського чиновника», – наголосив Вітренко.

Голова фракції «Слуги Народу» в Київраді зауважив, що через неефективність та непрозорість роботи міської влади Київ має низку нерозв’язаних проблем.

«Бюджет столиці абсолютно не відповідає вимогам часу. Гроші виділяють на нові незрозумілі об’єкти інфраструктури. Йдеться про парки, сквери, які зараз, на нашу думку, не на часі, а на них більш як 2 мільярдів гривень виділили. Бюджет на 2024 рік – це не кошторис столиці держави, яка воює, а тилового міста, яке живе своїм життям, абсолютно відірваним від реальності та державних інтересів», – констатував Вітренко.

Також, за його словами, на утримання метрополітену у бюджеті закладено менше коштів, ніж на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

«Треба щось нове будувати для того, щоб мер міг гарно відкрити, а не утримувати у належному стані те, що є. Відповідно до нашої інформації, перше серйозне протікання в тунелі метрополітену сталося в липні 2023 року. Тобто проблема була відома, але на неї ніхто не реагував», – навів приклад голова бюджетної комісії.

Він додав, що за цієї ж причини 80% підземних комунікацій міста Києва в аварійному стані.

«Метро під землею, його не видно, тож на ньому не дуже попіаришся. Підземні комунікації, вони теж під землею і їх не видно, не сильно похизуєшся роботою. А парки та сквери назовні – це такі швидкі перемоги, які можна записати собі в актив», – пояснив Вітренко.

Водночас він наголошує, що в місті майже немає безбар’єрних переходів, а дорожня інфраструктура не пристосована для людей з особливими потребами через відсутність стратегічного планування.

«Навіть коли ухвалювали транспортну програму, то лише 92 перехрестя в Києві мали зробити безбар’єрними. Це навіть не один відсоток», – стверджує міськради.

Саме тому фракція «Слуги Народу» у Київраді ініціює створення прозорої системи оцінки ефективності роботи міської влади.

«Як на мене, якщо метро їде – це ефективно, якщо метро закрито – це не ефективно. Якщо метро будується і відкриваються нові станції – це ефективно, якщо за 10 років ніхто не відкрив жодної нової станції – це не ефективно», – підсумував Вітренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy